Medaus masažas

Medus-viena iš unikaliausių gamtos dovanų,suteiktų žmonėms naudoti.Medus turi savyje didelį kiekį būtinų mums vitaminų ir mikroelementų.Jis pagal savo sudėtį yra artimas žmogaus plazmos sudėčiai.

100g medaus yra 300 kalorijų.Į medaus sudėtį įeina:32% gliukozės,2% sacharozės,36% laktozės,8% maltozės,20% vandens,o taip pat apie 30 svarbiausių mikroelementų,vitaminų B grupės,askorbino rūkštis,vitaminas K ir natūralus antibiotikas iš bitės kūno.Meduje esantis baltymas ypač reikalingas vaikams,kai jie auga.

Natūralūs vitaminai,esantys meduje,žymiai aktyviau veikia organizmą,negu sintetiniai,kadangi jie geriau įsisavinami,juos gaunant katu su medumi negalima perdozuoti.Medus yra antimikrobinė priemonė.Nuo senų laikų jis taikomas ne tik į vidų,bet ir dedamas ant žaizdų greitesniam jų išsivalymui ir gijimui.

Jau senovėje buvo atkreiptas dėmesys į ypatingą medaus kokybę-be unikalios cheminės sudėties dar turi nepakartojamą energetinę sudėtį.Bitės,vadovaudamosis savo ypatinga nuojauta,renka nektarą ne iš visų augalų,o parenka juos pagal atitinkamas psichines savybes,sudarydamos gyvybingą balzamą.Todėl nuo seno medus rekomenduojamas kaip stiprinantis ir palaikantis vaistas,esant bet kokiam organizmo susilpnėjimui.

Apie 90 proc. medaus sudaro lengvai įsisavinamas cukrus, kuris organizmui teikia energiją. Meduje taip pat esama aromatinių junginių ir rūgščių.

Visų šių medžiagų kompleksas pasižymi prakaitavimą skatinančiu poveikiu, skatina nervinės įtampos mažinimą, teikia organizmui vitaminus ir padeda jam kovoti su infekcijomis, o taip pat gerina odos būklę.

Medaus masažas rekomenduojamas visiems kaip bendrą organizmo būklę sustiprinanti procedūra, jis ganėtinai efektyvus ir vykdant anticeliulitines programas .

Teigiamas medaus masažo poveikis priklauso nuo dviejų komponentų: masažo judesių poveikio odai, poodiniam riebaliniam sluoksniui ir raumenims (kraujotakos pagerėjimas, aktyvesnis limfos nutekėjimas).

Įrodyta, kad medaus masažas greitai atstato raumenis, pagerina kraujotaką ir pagreitina organizmo medžiagų apykaitą. Deguonis ir maisto medžiagos greičiau patenka į raumenis ir odą, veiksmingiau šalinami šlakai, kraujas greičiau patenka į poodinį riebalų sluoksnį, dingsta patinimai. Būtent dėl to jau po pirmos procedūros oda tampa lygi, elastinga, gražesnės spalvos, stangresnė, lygesnė.

 

Medaus masažas Trukmė Kaina
Viso kūno 60 min. 18-25 
Nugaros, pečių ir rankų 40 min. 12-15 
Kojų ir sėdmenų 50 min. 15-20 
Pilvo, kojų ir sėdmenų 60 min. 20-25