Vivasan produkcija Panevėžyje

Šveicarijos kompanijos VIVASAN atstovybė Lietuvoje veikia nuo 2003 metų.
Mūsų produkcijos asortimentas plečiasi ir kasmet gausėja., nes jo kokybę užtikrina ekologiška žaliava, naujausių biotechnologijų taikymas ir tradicinių liaudies receptų perimamumas.


VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai


VIVASAN kompanijos partneriai yra solidžios ir patyrusios Šveicarijos firmos: SWISS CAPS AG, Dr. Düner AG, INTRACOSMED AG, OSWALD GmbH, ELIXAN GmbH  ir Italijos firma COSVAL srl, visoje Europoje žinoma kaip nuostabių plaukų dažų ir plaukų priežiūros priemonių iš natūralių medžiagų gamintoja.


Ne visada gyvenimas mus lepina.  Rūpesčiai ir problemos atsiliepia  psichologinei būsenai ir fizinei sveikatai.  Šiais laikais mes norime ilgai išlaikyti sveikatą, jaunumą ir grožį. Todėl stengiamės taisyklingai maitintis, vartojame ekologiškus maisto produktus, apavą ir drabužius renkamės iš natūralių medžiagų ir nepatikliai žiūrime į cheminių vaistų vartojimą. Natūrali VIVASAN kompanijos produkcija padės Jums pajusti  gyvenimo pilnatvę, nes visi gi žinome, kad gera savijauta – tai švytinti energija, o patraukli išorė – pasitikėjimas savimi!   Apie VIVASAN kompanijos produktus Jūs sužinosite šiame puslapyje arba atvykę į atstovybę.  Ten Jus sutiks  profesionalus konsultantas,  Jūs apžiūrėsite   itin kokybiškus produktus ir, be abejo,  išsirinksite sau tinkamą ir reikalingą.