Aromaterapija

Losjonas, į kurio sudėtį įeina eteriniai aliejai, pantenolis ir bisabololis, gaivina, tonizuoja ir aktyvina veiklą. Sukurtas pagal specialiai parinktą eterinių aliejų (dirvinių mėtų, verbenų, rozmarinų) kompoziciją.
Šis universalus balzamas – tai nuostabi 33 gydomųjų žolelių eterinių aliejų ir natūralių ricinos ir afrikinio sviestmedžio (Shea) aliejų kompozicija.
Baktericidinis aktyvus kompleksas, pagamintas eukalipto, pipirmėčių, rozmarinų, kalnapušės, kėnio ir gvazdikėlių eterinių aliejų pagrindu, turintis dezinfekuojamųjų savybių ir švarinantis organizmą.
Universalus kompozicinis aliejus, tinkantis daugeliu atvejų. Aliejus sukomponuotas iš 33 gydomųjų žolelių, jis turi stipriai veikiančių baktericidinių, antivirusinių ir kitų efektyviai veikiančių savybių, padedančių atgauti sveikatą.
Šis aliejus yra gaivus, turi antiseptinių ir nuskausminamųjų savybių. Jis veikia kaip stiprus antiseptikas gydantis nuo ūmių respiratorinių virusinių infekcijų (ŪRVI), gripo, bronchito, slogos ir kitų peršalimo susirgimų.
Eukalipto eterinis aliejus – tai baktericidinė ir antiseptinė priemonė. Efektyviai veikia gydant bronchitą ir persišaldymo sukeltus susirgimus.
Apelsinų eterinis aliejus veikia ne tik kaip antiseptikas, bet ir kaip patikima natūrali raminamoji priemonė. Efektyviai veikia depresijos, baimės ir nervinės įtampos atvejais.
Citrinų eterinis aliejus turi priešvirusinių ir antiseptinių savybių. Stiprina imunitetą, padeda susirgus persišaldymo ligomis ir kitais virusiniais infekciniais susirgimais (gripas, herpes, vėjaraupiai, tymai, virusinis hepatitas, parotitas).
Baltųjų čiobrelių eterinis aliejus – tai antiseptinis ir priešuždegiminis aliejus. Stimuliuoja imunitetą, padeda įveikti infekcinius viršutinių kvėpavimo takų susirgimus, bronchitą ir plaučių uždegimą.
Puslapiai: 123»