Kūno priežiūra

Paskirtis. Tinka kaip pagalbinė priemonė gydant žaizdeles, nudegimus, naikina odos dirglumo požymius, padeda nuo vabzdžių įgėlimo. Spartina žaizdų užgijimą.
Paskirtis. Padeda nuo reumato, artrito, artrozės, sąnarių ir raumenų bei kitokių neuralginių skausmų. Stimuliuoja organizmą, gerina kraujotaką, padeda greitai atsipalaiduoti, malšina skausmus. Įtrynimai šildo susirgus bronchitu, sloga ir pan. Užtikrina visavertę odos priežiūrą, saugo ją nuo laisvųjų radikalų.
Paskirtis. Kremas padeda, kai gydomasi nuo dermatitų, peršių išbėrimų ir egzemos. Ramina sudirgusią odą, slopina uždegiminius procesus, užtikrina odos maitinimą, drėgnumą ir apsaugą.
Paskirtis. Naudojamas gydantis nuo sąnarių skausmų, radikulito, efektyviai padeda traumų atvejais, esant sausai ir suskirdusiai odai. Spartina žaizdų užgijimą.
Balzamas su argano ir afrikinio taukmedžio (Shea) aliejais, bičių pikiu, kakavos sviestu, medumi, lanolinu ir vitamu E, jis skirtas kasdienei švelnios lūpų odos priežiūrai.
Su argano ir migdolų aliejais, hamameliu, vitaminu E ir provitaminu B5. Maitina ir saugo rankų odą, gerina jos struktūrą, suteikdamas švelnumo ir glotnumo.
Kremas su argano ir migdolų aliejais, vitaminu E ir provitaminu B5, jis rekomenduojamas normalios, sausos, brandžios ir jautrios odos priežiūrai.
Prabangus dušo prausiklis, sudėtyje turintis argano, palmių, migdolų, saulėgrąžų aliejų ir vitamino E, veikia ypač švelniai ir užtikrina puikią odos priežiūrą.
Efektyvus šveičiamasis kūno kremas su argano, migdolų ir alyvų aliejais, vitaminu E ir smulkiais jūros druskos kristalais.
Šveitiklis intensyviai šalina negyvas ląsteles ir šerpetojančias odos daleles, užtikrindamas jautrios odos kokybišką priežiūrą. Teikia odai komforto pojūtį, vitamino E dėka skatina odos regeneraciją
Puslapiai: 1234»