Maisto papildai(BAMP)

Į šį aktyvų preparatą, pagamintą iš natūralaus obuolių acto su 10-ies rūšių vitaminais, įeina vynuogių cukrus ir pieno išrūgos. Gerina virškinimą ir švarina organizmą.
Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Gerina medžiagų apykaitą, tinka hipertonijos ir aterosklerozės profilaktikai.
Mažina cholesterolio kiekį kraujyje, stiprina imunitetą, normalizuoja skydliaukės ir antinksčių veiklą, riebalų apykaitą, neleidžia atsirasti ir plėtotis disbiozei, aterosklerozei, hipertonijai, infarktui ir insultui, apsaugo nuo navikų ir osteoporozės atsiradimo, lėtina jų plėtojimąsi.
Preparatas tinka širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktikai, nes jame yra ypač daug gama-linoleno rūgšties. Mažina cholesterolio kiekį kraujyje, atitolina aterosklerozės, trombozės, infarkto ir insulto riziką, normalizuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą, padeda klimakteriniu laikotarpiu.
Pačios gamtos sukurtas antidepresantas. Veikia raminamai ir stiprina visą organizmą. Pagrindinė sudedamoji medžiaga – jonažolės.
Pagrindą sudaro juoduogis šeivamedis. Švarina organizmą, didina jo apsaugines galias, mažina antsvorį. Pasižymi šlapimo ir prakaito išsiskyrimą skatinančiomis savybėmis, mažina karščiavimą, skatina atsikosėjimą, veikia raminamai
Pagrindą sudaro artišokų, pipirinių mėtų, pankolių ir geltonųjų gencijonų ekstraktai. Tinka nuo kepenų ir virškinamojo trakto susirgimų. Profilaktiškai saugo nuo tulžies pūslės uždegimo, mažina dujų kaupimąsi žarnyne.